مقالات

حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی

حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی

همه ی متقاضیان نرده های حفاظ شاخ گوزنی به دنیال تهیه و خرید نرده های حفاظی هستند که در کنار برخورداری از کیفیت های لازم، از قیمت به مراتب پایینی برخوردار باشند.

مانند یک کالای اقتصادی.

کالای اقتصادی چیست؟

کالای اقتصادی، در اقتصاد به معنای عرضه ی یک کالا با برخورداری از کیفیت ها و استانداردهای ضروری و عرضه ی آن با قیمت های پایین نسبت به کالای مشابه خود است.

درواقع کالای اقتصادی از سیاست های شرکت ها و واحدهای تولید، جهت عرضه ی کالای با کیفیت با قیمت های پایین نسبت به بودجه ی عموم می باشد.

نرده حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی با قیمت اقتصادی، نرده حفاظی است که در کنار کیفیت بالا در ساخت، ارتفاع و تراکم مناسب، از قیمت نسبتا پایین و مناسب نسبت به بودجه ی عموم برخوردار باشد.

درواقع نرده حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی یک نرده حفاظ استاندارد با قیمت نسبتا پایین است.

آیا نرده های حفاظ متفرقه موجود در بازار با قیمت های بسیار پایین، نرده حفاظ اقتصادی به شمار می روند؟

باید توجه داشت تنها داشتن قیمت پایین ملاک اقتصادی بودن یک نرده حفاظ نمی باشد.

نرده های حفاظ متفرقه و یا فیک در بازار با قیمت های پایین و یا بسیار پایین عرضه می گردد. که همین امر توجه مشتریان را تا حدود زیادی به آن ها جلب مب نماید.

مشتریان نرده های حفاظ باید در نظر داشته باشند حفاظ های متفرقه یا فیک به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم در ساخت و عدم صرف هزینه های ضروری تولید با قیمت های پایین در بازار عرضه می گردند.

اما همانطور که گفته شد تنها قیمت پایین نرده حفاظ آن را اقتصادی نمی نماید. یک نرده حفاظ اقتصادی در کنار استانداردهای ضروری در ساخت، قیمت نسبتا پایین نسبت به حفاظ های استاندارد دیگر دارد. که مناسب با بودجه ی عموم تولید و عرضه می گردد.

حفاظ های شاخ گوزنی با قیمت اقتصادی دارای استانداردهای ضروری و مشترک با دیگر حفاظ های شاخ گوززنی اصل و استاندارد هستند.

استانداردهای ضروری  عبارتند از:

  • داشتن هندسه ی قوی
  • پهنای مناسب
  • تراکم بالا
  • جوشکاری co2
  • شاسی کف قوی
  • پوشش رنگ مناسب

در کل یک نرده حفاظ اقتصادی در کنار قیمت پایین می بایست از ایمنی قابل اطمینانی برخوردار باشد.

مدل های حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی ناوک حفاظ

ناوک حفاظ محصولات اقتصادی خود را در مدل های کلاسیک، شمشاد و لاله ای کلاسیک با قیمت های مناسب مطابق با بودجه ی عموم تولید و روانه بازار نموده است.

مدل اقتصادی کلاسیک

حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی مدل کلاسیک

مدل اقتصادی کلاسیک با تراکم 12 پایه دارای هندسه ی قوی در ساخت، بافت ضربدری تمامی قطعات، جوشکاری co2، پوشش ضخیم رنگ الکترواستاتیک می باشد. قیمت این مدل از حفاظ نسبت به مدل های دیگر تولیدات ناوک حفاظ به طور قابل توجهی پایین تر است.

مدل اقتصادی شمشاد

حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی مدل شمشاد

مدل اقتصادی شمشاد با تراکم 12 پایه آن نیز جزو مدل های اقتصادی ناوک حفاظ به شمار می رود. هندسه ی قوی، جوش co2، بافت ضربدری قطعات آن به یکدیگر، پوشش ضخیم رنگ الکترواستاتیک و از همه مهم تر به کارگیری میلگرد خاردار در ساخت آن، این مدل حفاظ را یکی از کامل ترین و در عین حال اقتصادی ترین نرده حفاظ نموده است.

مدل اقتصادی لاله ای کلاسیک

حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی مدل لاله ای کلاسیک

حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی مدل لاله ای کلاسیک

مدل به روز و اقتصادی لاله ای کلاسیک با تراکم بالای 14 پایه، جز مدل های اقتصادی ناوک حفاظ برای پوشش بازار اقتصادی خود می باشد. ناوک حفاظ مدل لاله  ای کلاسیک خود را با تمام استانداردهای ضروری و یا حتی بیشتر طراحی، تولید و با قیمت اقتصادی روانه بازار نموده است.

هندسه ی قوی، بافت ضربدری تمام قطعات به یکدیگر، جوش co2، پوشش ضخیم رنگ الکترواستاتیک، ظاهر چشمگیر و میلگرد خاردار در مدل خاردار آن، این مدل از حفاظ را به یکی از بهترین نرده های حفاظ اقتصادی ناوک حفاظ بدل کرده است.

پیشنهاد ناوک حفاظ برای تهیه ی حفاظ شاخ گوزنی اقتصادی

ناوک حفاظ، مدل شمشاد با تراکم 12 پایه و مدل لاله ای کلاسیک با تراکم 14 پایه، به عنوان مدل های ویژه اقتصادی برای مشتریان خود معرفی می نماید.

هر دوی این مدل ها از هندسه ی قوی در برابر فشار، پهنا و تراکم مناسب و بازدارندگی بالا برخوردار هستند.

نکته:

با توجه به قیمت بالای پروفیل و تاثیر به سزای آن بر قیمت تمام شده ی حفاظ، مشتریان ناوک حفاظ می توانند جهت شکستن قیمت ها نرده های حفاظ مورد نیاز خود را با شاسی میلگردی تولید شده ی ناوک حفاظ که با هندسه ی دقیق و تماما با جوش co2 ساخته می شوند را سفارش دهند.

شاسی های میلگردی ناوک حفاظ که تنها به سفارش مشتری ساخته می شوند، به دلیل دقت بالا در ساخت و استفاده از جوش محکم co2 در ساخت آن از لحاظ استحکام و ایمنی کاملا تضمین می شود.

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *